Biblioteka Faktów

Magazyn Biblioteka Faktów powstał w odpowiedzi na zainteresowanie środowiska medycznego dostępem do poszerzonej informacji merytorycznej. Nazwa serii to nie przypadek. Nawiązuje do uznanej w świecie koncepcji medycyny opartej na faktach (evidence-based medicine).

Jako zasadę przyjęliśmy poświęcenie kolejnych zeszytów odrębnym zagadnieniom tematycznym, m.in.: farmakoterapii, uroginekologii, psychiatrii i neurologii czy zakażeniom.

Czytelnik otrzymuje wydanie Biblioteki Faktów pod redakcją specjalisty, autorytetu naukowego z danej dziedziny. Każde z wydań oparte jest o najnowsze opracowania naukowe i piśmiennictwo dotyczące skuteczności, bezpieczeństwa i efektywności metod leczenia.

Gruntowny przegląd badań, opisów przypadków oraz piśmiennictwa opatrzony fachowym komentarzem Redakcji wydania, to nieoceniona pomoc nie tylko dla lekarza praktyka. Biblioteka Faktów to starannie opracowany zbiór i przegląd aktualnej wiedzy medycznej wspierający personel medyczny w trudnych wyborach, w codziennej praktyce klinicznej.

Archiwum