220 osób na konferencji wydawnictwa Evereth w Krośnie

24 maja br. w Krośnie odbyła się konferencja z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”, która była owocem współpracy Katedry i Zakładu Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydawnictwa Evereth Publishing oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krośnie. Uczestnicy przybyli tłumnie – ponad 220 osób wzięło udział w wykładach z zakresu pielęgnacji ran. Konferencja rozpoczęła się punktualnie o 9:00 powitaniem przez Przewodniczącą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie, Renatę Michalską.

W tematykę nowoczesnego leczenia ran uczestników wprowadziła Elżbieta Szkiler, prezentując model TIME. Kolejne wykłady w sposób kompleksowy traktowały o pielęgnacji ran, zmianie opatrunków czy żywieniu pacjenta. Wśród omawianych przypadków znalazły się odleżyny, owrzodzenia oraz zespół stopy cukrzycowej. Renata Michalska, Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie w rozmowie z Evereth News podkreślała, że konferencja została zorganizowana na bardzo wysokim poziomie.

Przeczytaj całą relację z wydarzenia i obejrzyj galerię zdjęć na portalu Evereth News:

Konferencja w Krośnie

Zobacz również
80 punktów MNiSW dla Evereth Publishing

80 punktów MNiSW dla Evereth Publishing

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 grudnia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe wydawnictwo Evereth Publishing otrzymało 80 pkt za publikowanie monografii naukowych.

Evereth Publishing

Udostępnij