220 osób na konferencji wydawnictwa Evereth w Krośnie

24 maja br. w Krośnie odbyła się konferencja z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”, która była owocem współpracy Katedry i Zakładu Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wydawnictwa Evereth Publishing oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krośnie. Uczestnicy przybyli tłumnie – ponad 220 osób wzięło udział w wykładach z zakresu pielęgnacji ran. Konferencja rozpoczęła się punktualnie o 9:00 powitaniem przez Przewodniczącą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie, Renatę Michalską.

W tematykę nowoczesnego leczenia ran uczestników wprowadziła Elżbieta Szkiler, prezentując model TIME. Kolejne wykłady w sposób kompleksowy traktowały o pielęgnacji ran, zmianie opatrunków czy żywieniu pacjenta. Wśród omawianych przypadków znalazły się odleżyny, owrzodzenia oraz zespół stopy cukrzycowej. Renata Michalska, Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie w rozmowie z Evereth News podkreślała, że konferencja została zorganizowana na bardzo wysokim poziomie.

Przeczytaj całą relację z wydarzenia i obejrzyj galerię zdjęć na portalu Evereth News:

Konferencja w Krośnie

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij