30. konferencja dla pielęgniarek w Częstochowie

8 marca 2018 r. w Częstochowie wydawnictwo Evereth Publishing zorganizowało już 30. konferencję z cyklu “Postępowanie z raną przewlekłą”. Ok. 160 pielęgniarek wzięło udział w ciekawych wykładach prowadzonych przez doświadczonych praktyków. Opiekunem naukowym cyklu jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Zakładem Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. 

O 9:00 konferencję otworzył Kamil Piotrowski, Operations Manager Evereth Publishing i w imieniu organizatora złożył na ręce Przewodniczącej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Częstochowie serdeczne życzenia oraz wielki bukiet tulipanów z okazji Dnia Kobiet.

Przeczytaj relację z konferencji i obejrzyj galerię zdjęć, klikając na obrazek:

Postępowanie z raną przewlekłą w Częstochowie

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij