300 pielęgniarek na konferencji “Postępowanie z raną przewlekłą” we Wrocławiu

12 kwietnia 2018 r. członkowie Dolnośląskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu uczestniczyli w konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” organizowanej przez Evereth Publishing we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Katedrą i Zakładem Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie to, odbywające się już po raz drugi we Wrocławiu, przyciągnęło tłumy – bezpłatnie uczestniczyło w nim 300 pielęgniarek pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie postępowania z raną.

O 9:00 12 kwietnia, kiedy konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” otworzyła Anna Szafran, Przewodnicząca Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych, sala konferencyjna we wrocławskim Novotelu wypełniona była pielęgniarkami, które pragną rozwijać się i zgłębiać wiedzę dotyczącą postępowania z raną. 300 uczestników miało szansę wysłuchać wykładów wybitnych autorytetów, praktyków, którzy w przystępny sposób przekazali swoją wiedzę.

Przeczytaj całą relację na portalu Evereth News:

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij