300 pielęgniarek na konferencji “Postępowanie z raną przewlekłą” we Wrocławiu

12 kwietnia 2018 r. członkowie Dolnośląskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu uczestniczyli w konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” organizowanej przez Evereth Publishing we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Katedrą i Zakładem Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie to, odbywające się już po raz drugi we Wrocławiu, przyciągnęło tłumy – bezpłatnie uczestniczyło w nim 300 pielęgniarek pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie postępowania z raną.

O 9:00 12 kwietnia, kiedy konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” otworzyła Anna Szafran, Przewodnicząca Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych, sala konferencyjna we wrocławskim Novotelu wypełniona była pielęgniarkami, które pragną rozwijać się i zgłębiać wiedzę dotyczącą postępowania z raną. 300 uczestników miało szansę wysłuchać wykładów wybitnych autorytetów, praktyków, którzy w przystępny sposób przekazali swoją wiedzę.

Przeczytaj całą relację na portalu Evereth News:

Zobacz również
80 punktów MNiSW dla Evereth Publishing

80 punktów MNiSW dla Evereth Publishing

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 grudnia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe wydawnictwo Evereth Publishing otrzymało 80 pkt za publikowanie monografii naukowych.

Evereth Publishing

Udostępnij