Bezpłatne konferencje INFUzja Lokalnie – wracamy już we wrześniu!
We wrześniu wracają bezpłatne konferencje z cyklu INFUzja Lokalnie – projektu, który powstał we współpracy Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego oraz wydawnictwa Evereth Publishing. Podczas spotkań, które odbywają się w całej Polsce, uczestnicy mają szansę pogłębić swoją wiedzę oraz poszerzyć kompetencje w zakresie terapii dożylnych, doszpikowych i podskórnych. Sprawdź, gdzie odbędą się bezpłatne konferencje we wrześniu.
Gdzie odbędą się bezpłatne konferencje we wrześniu?
We wrześniu wracamy z cyklem bezpłatnych konferencji dla personelu medycznego. INFUzja Lokalnie pojawi się w trzech lokalizacjach:
- 3 września – Toruń
- 6 września – Poznań
- 13 września – Opole
Podczas wydarzenia uczestników czeka szereg merytorycznych wykładów, w trakcie których poruszone zostaną najważniejsze kwestie postępowania z pacjentem poddanym terapii infuzyjnej. Omówimy najnowsze wytyczne, rodzaje wkłuć i sposoby stosowania kaniul, a także trudne dostępy dożylne. Nie zabraknie również możliwości zadawania pytań prelegentom, dyskusji oraz wymiany doświadczeń.
W ramach konferencji uczestnicy mogą wziąć udział w wystawie partnerów, podczas której zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w terapiach dożylnych, podskórnych i doszpikowych.
Ponadto, oferujemy uczestnikom udział w kameralnych, angażujących warsztatach w celu treningu praktycznych umiejętności przydatnych w opiece nad pacjentem. Udział w warsztatach na temat wprowadzania krótkich kaniul pod USG to niepowtarzalna szansa na podniesienie swoich umiejętności i praktyki we wdrażaniu i prowadzeniu terapii infuzyjnych. Dzięki zaangażowaniu prelegentów oraz producentów wyrobów medycznych, uczestnicy mają okazję osobiście sprawdzić i przetestować rozwiązania wykorzystywane w trakcie terapii.
Zarejestruj się na konferencje we wrześniu!
O cyklu INFUzja Lokalnie
Cykl bezpłatnych konferencji INFUzja Lokalnie powstał we współpracy wydawnictwa naukowego Evereth Publishing i Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego. Patronat Honorowy nad całym projektem sprawuje Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych. Konferencje odbyły się już łącznie w 9 miastach, gromadząc ponad 2 tys. uczestników.
Szkolenia skierowane są do wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych, zainteresowanych pogłębianiem i aktualizowaniem wiedzy oraz poszerzaniem swoich kompetencji w zakresie terapii infuzyjnych. Spotkania odbywają się w całej Polsce, dzięki czemu każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej o aktualnych standardach postępowania bądź podzielić się doświadczeniami, może wziąć udział w wykładach prowadzonych przez uznanych specjalistów z różnych ośrodków w kraju.