X Jubileuszowy Biofilm 2018: wysoki poziom merytoryczny

17-19 maja w Kudowie Zdroju odbyło się X Jubileuszowe Sympozjum Biofilm, zrzeszające specjalistów z różnych dziedzin, których łączy wspólny cel: ograniczanie ekspansji drobnoustrojów. Konferencja była okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, poznania wyników najnowszych badań nad biofilmem oraz wysłuchania wykładów wybitnych autorytetów.

Jubileuszowa edycja sympozjum była okazją do podsumowań i wspomnień, także ze względu na 15-lecie Towarzystwa Mikrobiologii Klinicznej. Z tej okazji wydawnictwo Evereth Publishing złożyło na ręce prof. dr  hab. n. med. Anny Przondo-Mordarskiej, prof. Marzenny Bartoszewicz, dr n. med. Beaty Kowalskiej-Krochmal i dr n. med. Beaty Mączyńskiej bukiety kwiatów z życzeniami dalszych sukcesów. Konferencja została uroczyście otwarta przez Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego, prof. Annę Przondo-Mordarską.

Przeczytaj całą relację z wydarzenia i obejrzyj galerię zdjęć na portalu Evereth News:

Anna Przondo Mordarska

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij