X Jubileuszowy Biofilm 2018: wysoki poziom merytoryczny

17-19 maja w Kudowie Zdroju odbyło się X Jubileuszowe Sympozjum Biofilm, zrzeszające specjalistów z różnych dziedzin, których łączy wspólny cel: ograniczanie ekspansji drobnoustrojów. Konferencja była okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, poznania wyników najnowszych badań nad biofilmem oraz wysłuchania wykładów wybitnych autorytetów.

Jubileuszowa edycja sympozjum była okazją do podsumowań i wspomnień, także ze względu na 15-lecie Towarzystwa Mikrobiologii Klinicznej. Z tej okazji wydawnictwo Evereth Publishing złożyło na ręce prof. dr  hab. n. med. Anny Przondo-Mordarskiej, prof. Marzenny Bartoszewicz, dr n. med. Beaty Kowalskiej-Krochmal i dr n. med. Beaty Mączyńskiej bukiety kwiatów z życzeniami dalszych sukcesów. Konferencja została uroczyście otwarta przez Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego, prof. Annę Przondo-Mordarską.

Przeczytaj całą relację z wydarzenia i obejrzyj galerię zdjęć na portalu Evereth News:

Anna Przondo Mordarska

Zobacz również
80 punktów MNiSW dla Evereth Publishing

80 punktów MNiSW dla Evereth Publishing

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 grudnia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe wydawnictwo Evereth Publishing otrzymało 80 pkt za publikowanie monografii naukowych.

Evereth Publishing

Udostępnij