Skład redakcji czasopisma Forum Leczenia Ran

Redaktor Naczelny
Dr hab. n. med. Marek Kucharzewski
Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
ul. Jordana 19
41-808 Zabrze-Rokitnica
tel. 32 272 22 01
e-mail: kucharzewski@snlr.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz
Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań
tel. 61 869 11 00
e-mail: banasiewicz@snlr.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
prof. dr hab. n. med. Jerzy Strużyna
Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Szpital Powiatowy w Łęcznej
ul. Krasnystawska 52
21-010 Łęczna
tel. 81 752 65 31
e-mail: jerzy.struzyna@gmail.com

Zastępca Redaktora Naczelnego
prof. dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis
Oddział Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej, Uniwersytecki Szpital Kliniczny
al. W. Witosa 26
45-401 Opole
tel.: 77 452 06 50
email: oszkinis@forumleczeniaran.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
dr hab. n. med. Marzenna Bartoszewicz, prof. nadzw.
Katedra Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich
ul. Borowska 211a
50-556 Wrocław
tel. 71 784 05 10
e-mail: bartoszewicz@snlr.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
dr hab. n. med. Anna Chrapusta
Małopolskie Centrum Oparzeniowo-Plastyczne, Replantacji Kończyn z Ośrodkiem Terapii Hiperbarycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie
os. Złotej Jesieni 1
31-826 Kraków
tel. 12 646 86 63
e-mail: chrapusta@snlr.pl

Zastępca Redaktora Naczelnego
dr n. med. Grzegorz Krasowski
Krapkowickie Centrum Zdrowia
Os. XXX-lecia 21
47-303 Krapkowice
tel. 77 446 72 28
e-mail: krasowski@snlr.pl

Sekretarz Redakcji
mgr Zuzanna Konrady
Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w Poznaniu
ul. Mickiewicza 2
60-834 Poznań
tel. 603 076 766
e-mail: konrady@snlr.pl 

  • dr Serge Bohbot, Paryż, Francja
  • prof. Paul Chadwick, Birmingham, Wielka Brytania
  • prof. Małgorzata Kloc, Houston, USA 
  • prof. Jan Koller, Bratysława, Słowacja
  • prof. Waldemar Kostewicz, Warszawa, Polska
  • prof. Axel Kramer, Bielefeld, Niemcy
  • prof. José Luis Lázaro-Martínez, Madryt, Hiszpania
  • prof. Stefan Sajdak, Poznań, Polska
  • prof. Aleksander Sieroń, Bytom, Polska
  • prof. Krzysztof Strojek, Zabrze, Polska

Dorota Zwierzchowska

d.zwierzchowska@evereth.pl

Evereth Publishing Sp. z o.o.

ul. Wał Miedzeszyński 414/11

03-994 Warszawa

Evereth Publishing