Evereth Publishing zorganizowało konferencję dla pielęgniarek w Białymstoku

8 lutego 2018 r. w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku im. L. Zamenhofa odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa dla pielęgniarek pod hasłem „Postępowanie z raną przewlekłą” organizowana przez wydawnictwo Evereth Publishing we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Katedrą i Zakładem Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Opiekunem naukowym konferencji był dr hab. n. med. Marek Kucharzewski. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny dla wszystkich pielęgniarek, które wcześniej wyraziły chęć uczestnictwa w lokalnej izbie.

Kliknij na zdjęcie i obejrzyj relację z konferencji: 

Postępowanie z raną przewlekłą w Białymstoku

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij