EWMA 2018 – co musisz wiedzieć, by się zarejestrować?

28. Konferencja Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA 2018 organizowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Leczenia Ran odbędzie się pod hasłem „Nowe Horyzonty w Leczeniu Ran”. Co należy wiedzieć zanim wyruszy się na konferencję do Krakowa?

EWMA pierwszy raz w Polsce

9-11 maja do Krakowa przyjadą najwybitniejsi specjaliści z zakresu leczenia ran w Europie. 28. edycja konferencji odbędzie się w obiekcie EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9. Obszar tematyczny EWMA 2018 będzie skupiał się na problemie usprawniania i stałego kształcenia pracowników ochrony zdrowia w zakresie leczenia ran. Omawiana będzie specyfika wielu zawodów, m.in. lekarza, pielęgniarki oraz fizjoterapeutów. Jak piszą organizatorzy, aspekty technologiczne i edukacyjne to niezwykle istotne elementy poszukiwania i poszerzania nowych horyzontów w leczeniu ran. Poruszane tematy będą pochodziły z dziedzin takich jak: epidemiologia, patologia, diagnostyka, profilaktyka oraz leczenie ran.

Więcej informacji na portalu

Logo Evereth News
Kliknij na obrazek:

EWMA 2018 - jak się zarejestrować?

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij