Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zagadnieniami dekontaminacji instrumentarium chirurgicznego do udziału w XXIV Zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej.

Zjazd ten ma szczególny charakter, ponieważ w tym roku obchodzimy dwudziestolecie istnienia naszego stowarzyszenia. Przez te dwie dekady stowarzyszenie ewoluowało. Dzisiaj skupiamy w swoich szeregach wszystkie osoby, które chcą czynnie uczestniczyć w działaniach stowarzyszenia, ustawicznie rozwijać się na gruncie zawodowym              i dzielić swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami. Myślą przewodnią tegorocznego Zjazdu będzie „Sterylizacja wczoraj i dziś”. Temat ten jest odpowiedzią na głosy środowiska sterylizacyjnego, które wskazało na konieczność  ponownego zaktualizowania zagadnień dekontaminacyjnych. Zagadnienia omawiane na Zjeździe będą dotyczyć: podstaw dekonatminacji, prawa zamówień publicznych, a także najnowszych osiągnięć technologii medycznej            w dziedzinie implantologii. Zgodnie z kilkuletnią tradycją Zjazdów Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej, odbędą się zajęcia w formie warsztatowej, które cieszą się dużą popularnością.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie w tak bogatym merytorycznym panelu, a zdobyta wiedza posłuży dalszemu indywidualnemu rozwojowi uczestników Zjazdu.

Zjazd odbędzie się nad polskim morzem w miejscowości  Kołobrzeg, co pozwoli Państwu na chwilę relaksu w przepięknej scenerii piaszczystej plaży i szumu bałtyckiego morza.

Rejestracja na Zjazd jest możliwa wyłącznie on-line za pośrednictwem strony: www.ZjazdPSSM.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
Zarząd
Polskiego Stowarzyszenia
Sterylizacji Medycznej

Udostępnij

Evereth Publishing