Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, która odbędzie się w dniach 6–8 października 2016 roku w Zakopanem. Miejscem obrad będzie ponownie malowniczo położony Hotel Mercury Kasprowy, który zagwarantuje uczestnikom nie tylko komfortową salę konferencyjną, lecz także szereg wydarzeń fakultatywnych. Szczególnie zapraszam wszystkich uczestników na ogłoszenie wyników pracy członków wielodyscyplinarnej Komisji Ekspertów Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń ds. wytycznych leczenia oparzeń w Polsce, która ukończy ponad dwuletnie działania prowadzące do opracowania wytycznych postępowania w oparzeniach. Wytyczne postępowania w oparzeniach będą tematem przewodnim naszej konferencji, tym bardziej mam nadzieję, że wzbudzą zainteresowanie szerokiego grona lekarzy i pielęgniarek z całego kraju zajmujących się tą trudną i ważną tematyką.

Wsparcie merytoryczne i organizacyjne prezesa Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, dr n. med. Andrzeja Krajewskiego, oraz konsultanta krajowego ds. chirurgii plastycznej, prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny, są najcenniejszą gwarancją poziomu zarówno naukowego, jak i towarzyskiego konferencji. Wzajemne uzupełnienie tych dwóch aspektów pozwoli na przyjemne dzielenie się doświadczeniami zawodowymi w otoczeniu malowniczych Tatr.

Zapraszam wszystkich gorąco do czynnego uczestnictwa.

Dr n. med. Anna Chrapusta

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń

Podobne wpisy

Wyniki ewaluacji Index Copernicus za rok 2015

Wyniki ewaluacji Index Copernicus za rok 2015

Znane już są wyniki ewaluacji czasopism naukowych Index Copernicus za rok 2015. Miło nam poinformować, że wszystkie dotychczas wydawane tytuły zanotowały wyraźne wzrosty!

Udostępnij

Evereth Publishing