Olbrzymie zainteresowanie II Forum Leczenia Ran

Uprzejmie informujemy, że w wyniku bardzo dużego zainteresowania konferencją II Forum Leczenia Ran, nie dysponujemy już miejscami noclegowymi w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Rejestracja na konferencję jest możliwa tylko do 26 września i wyłącznie w opcji bez zakwaterowania.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za tak duże zainteresowanie naszą konferencją. Cieszymy się, że tak licznie chcą Państwo uczestniczyć w interdyscyplinarnej dyskusji dotyczącej leczenia ran w Polsce. Gwarantujemy, że II Forum Leczenia Ran to będzie ważne wydarzenie na wysokim poziomie merytorycznym, z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi. Więcej informacji już niebawem!

Pozdrawiamy
Zespół Evereth Publishing

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij