Pielęgniarki na “Postępowaniu z raną przewlekłą” w Katowicach

31. konferencja z cyklu “Postępowanie z raną przewlekłą” odbyła się 15 marca 2018 r. w Katowicach. Członkowie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych uczestniczyli w ciekawych wykładach prowadzonych przez specjalistów i praktyków. Opiekunem naukowym wydarzenia był dr hab. n. med. Marek Kucharzewski.

Konferencja spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony uczestników, czego wyraz wielu z nich dało w pozytywnych opiniach przekazanych redakcji Evereth News. Zapraszamy do przeczytania relacji z konferencji i obejrzenia galerii zdjęć!

Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię: 

Postępowanie z raną przewlekłą - Katowice

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij