Rusza nowy portal o leczeniu ran – ForumLeczeniaRan.pl

4 września 2018 r. oficjalnie ruszył nowy portal wydawnictwa naukowego Evereth Publishing – ForumLeczeniaRan.pl. Z powodu ran przewlekłych cierpi w Polsce ponad pół miliona osób, na świecie zaś ponad 20 milionów. W obliczu starzenia się społeczeństwa – skala problemu nadal będzie rosła. – Dlatego świadomość problemu i wiedza o nowoczesnych rozwiązaniach jest tak ważna – mówi prezes wydawnictwa, Mariola Piotrowska.

Na nowym portalu ForumLeczeniaRan.pl znajdą się tworzone we współpracy z ekspertami artykuły dotyczące różnych rodzajów ran, metod leczenia, opatrunków, pielęgnacji, diety i powiązanych tematycznie konferencji.

Zapraszamy:

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij