Sukces “Postępowania z raną przewlekłą” w Nowym Sączu

26 kwietnia 2018 r. 160 członków Nowosądeckiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych wzięło udział w konferencji z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”.  Spotkanie zostało zorganizowane przez Evereth Publishing we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Katedrą i Zakładem Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Już po raz trzeci bezpłatne szkolenie odbyło się w Nowym Sączu i, podobnie jak w poprzednich latach, było szansą na poszerzenie oraz aktualizację wiedzy z zakresu metod pielęgnacji ran oraz najnowszych opatrunków.

Punktualnie o 9:00 Przewodnicząca Nowosądeckiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych, Halina Zarotyńska uroczyście otworzyła konferencję z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”, nad którą naukową pieczę trzyma dr hab. n. med. Marek Kucharzewski. Prelegenci podczas wykładów omawiali najważniejsze zagadnienia dotyczące pielęgnacji ran przewlekłych oraz dzielili się nowinkami dotyczącymi opatrunków i procedur postępowania. Starali się odpowiedzieć na pytania m.in. dlaczego rany się nie goją oraz jak stosować poszczególne opatrunki. Teresa Garwol, jedna ze 160 pielęgniarek biorących udział w wydarzeniu podzieliła się z Evereth News swoimi wrażeniami:

Przeczytaj całą relację na portalu Evereth News:

Nowy Sącz

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij