Wiceminister zdrowia gościem specjalnym II Forum Leczenia Ran

Miło nam poinformować, że gościem specjalnym II Forum Leczenia Ran będzie m.in. wiceminister zdrowia, Pani Józefa Szczurek-Żelazko.

Józefa Szczurek-Żelazko objęła stanowisko wiceministra zdrowia w 2017 roku, została wówczas sekretarzem stanu w resorcie zdrowia. Ukończyła Liceum Medyczne oraz Wydział Pielęgniarstwa Akademii Medycznej w Lublinie, a także pracowała jako pielęgniarka i nauczycielka w Zespole Szkół Medycznych. Wiceminister posiada więc wiedzę medyczną oraz zna realia pracy i kształcenia pielęgniarek.

 Kliknij i przeczytaj więcej na portalu ForumLeczeniaRan.pl:

Józefa Szczurek-Żelazko

 

Zobacz również

Zobacz film z II Forum Leczenia Ran!

II Forum Leczenia Ran, które odbyło się 11–13 października w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem przyciągnęło ponad 700 lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i specjalistów, którzy w swojej codziennej pracy zmagają się z leczeniem ran trudno gojących się.

Evereth Publishing zorganizuje PAIO 2019 – XI Zjazd PTPAiIO!

Bardzo miło nam poinformować, że ponownie zajmiemy się kompleksową organizacją Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki. Konferencja odbędzie się 19-21 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Rejestracja na wydarzenie rusza 1 stycznia 2019 r.

Evereth Publishing
Right Menu Icon

Udostępnij