O nas ––

Evereth Publishing to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży wydawnictw medycznych. Wydajemy czasopisma naukowe, książki, poradniki, kompendia i materiały edukacyjne. Nasze publikacje to prace naukowe wybitnych postaci polskiej medycyny, z którymi mamy zaszczyt i przyjemność współpracować od wielu lat.

Konferencje, sympozja i eventy medyczne ––

Organizujemy najlepsze konferencje medyczne, sympozja, kongresy, warsztaty i spotkania branżowe. Nasze projekty wyróżnia wysoki poziom merytorycznynowoczesność i interdyscyplinarność. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście – każde nasze rozwiązanie jest dostosowane do określonej tematyki i potrzeb odbiorców.

Zapewniamy kompleksową organizację wydarzenia, profesjonalną obsługę, pakiet wideo & foto, opracowanie koncepcji przekazu merytorycznego, szeroką promocję i wiele, wiele innych.

Przestrzeń do interdyscyplinarnego dialogu ––

Edukacja w środowisku medycznym to nasza pasja, której poświęcamy wszystkie sfery działalności Evereth Publishing.

Bardzo ważnym elementem naszych eventów i publikacji jest także interdyscyplinarność – naszą misją jest tworzenie przestrzeni do interdyscyplinarnego dialogu w środowisku medycznym. Udaje nam się to przede wszystkim podczas naszych konferencji – zwłaszcza autorskiego cyklu wydarzeń pod hasłem Forum Leczenia Ran. Wierzymy, że tylko zróżnicowany i skłonny do dialogu interdyscyplinarny zespół jest w stanie odnieść spektakularny sukces w leczeniu i wesprzeć rozwój medycyny w Polsce i na świecie.

Custom publishing ––

Wierzymy w to, że siłą rozwoju polskiej medycyny jest stałe rozpowszechnianie wiedzy medycznej w środowiskach lekarskich, farmaceutycznych i wśród pacjentów. Budujemy także interdyscyplinarny pomost między specjalistami różnych branż środowiska medycznego a środowiskiem farmaceutycznym.

Od lat świadczymy usługi custom publishing, gwarantując najwyższą jakość i wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wiemy, jak tworzyć ciekawe i profesjonalne publikacje, które przyciągną uwagę czytelników i podkreślą prestiż działalności autora.

–– Współpraca z Evereth Publishing ––

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące różnych form współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani publikacją artykułu na łamach naszych czasopism medycznych, mają Państwo pomysł na ciekawą książkę o tematyce medycznej lub chcą Państwo zorganizować ciekawą i nowoczesną konferencję medyczną dla pielęgniarek, lekarzy i farmaceutów – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prezes Zarządu Evereth Publishing
Mariola Piotrowska

Ekspert w branży wydawnictw medycznych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Całą swoją karierę zawodową poświęciła pracy w wydawnictwach medycznych o charakterze naukowym, także w tych międzynarodowych o największej renomie światowej. Odbyła szereg krajowych i międzynarodowych szkoleń z zakresu procedur przygotowywania i obrotu informacjami naukowymi oraz systemów cytowań. Koordynowała dziesiątki prasowych tytułów naukowych i projektów książkowych z różnych dziedzin medycyny.
Czytaj więcej
W 2007 roku, z okazji XX-lecia powstania Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, otrzymała wyróżnienie i dyplom uznania za wybitny wkład pracy w rozwój Instytutu. W 2015 roku otrzymała odznakę „Zasłużony dla Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej” za aktywne działanie na rzecz rozwoju i edukacji dedykowanej tej trudnej dziedzinie medycyny. W 2019 roku odznaczona medalem GLORIA MEDICINAE dla najwybitniejszych postaci polskiej medycyny, w dowód uznania za pomoc w inicjatywach podejmowanych przez Polskie Towarzystwo Lekarskie. Z pasji i marzenia o wydawnictwie skupionym na łączeniu wysokiego poziomu merytorycznego z ciekawym designem i nowymi technologiami stworzyła w 2009 r. wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Dziś w ramach działalności Evereth współpracuje z największymi autorytetami polskiej medycyny, towarzystwami naukowymi i innymi naukowymi grupami opiniotwórczymi, autorami wartościowych prac naukowych, które można znaleźć w czasopismach i pozycjach książkowych wydawnictwa. Zarządza zespołem i buduje strategię firmy, której działalność obejmuje już nie tylko publikację czasopism i książek naukowych, ale także organizację konferencji, szkoleń, sympozjów, gal, realizację filmów i reportaży oraz prowadzenie medycznych serwisów internetowych.

Business Development Director
Krzysztof Nowiński

22 813 21 92

k.nowinski@evereth.pl

Editorial Manager
Daniel Piotrowski

22 813 21 92

d.piotrowski@evereth.pl

Redaktor Inicjujący
Monika Gostołek

22 813 21 92

+48 609 011 810

m.gostolek@evereth.pl

Redaktor Prowadzący działu czasopism naukowych
Patrycja Goss

22 813 21 92

+48 885 243 441

p.goss@evereth.pl

Event Manager
Agnieszka Twardochleb

22 813 21 92

+48 726 300 806

a.twardochleb@evereth.pl

Digital Marketing Manager
Martyna Marciniak

22 813 21 92

+48 609 003 431

m.marciniak@evereth.pl

Redaktor Prowadzący działu digital
Natalia Janus

22 813 21 92

+48 885 301 304

n.janus@evereth.pl

Redaktor
Karolina Rybkowska

22 813 21 92

+48 785 707 075

k.rybkowska@evereth.pl

Office Assistant
Sekretariat
Wioletta Tomczyszyn

22 813 21 92

+48 669 500 050

w.tomczyszyn@evereth.pl

Asystent ds. Administracji
Sekretariat
Beata Witkowska

22 813 21 92

+48 601 849 161

b.dudzinska@evereth.pl

PR & Marketing Manager
Katarzyna Piotrowska

22 813 21 92

kontakt@evereth.pl