O nas ––

Evereth Publishing to zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży wydawnictw medycznych. Wydajemy czasopisma naukowe, książki, poradniki, kompendia i materiały edukacyjne. Nasze publikacje to prace naukowe wybitnych postaci polskiej medycyny, z którymi mamy zaszczyt i przyjemność współpracować od wielu lat.

Konferencje, sympozja i eventy medyczne ––

Organizujemy najlepsze konferencje medyczne, sympozja, kongresy, warsztaty i spotkania branżowe. Nasze projekty wyróżnia wysoki poziom merytorycznynowoczesność i interdyscyplinarność. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście – każde nasze rozwiązanie jest dostosowane do określonej tematyki i potrzeb odbiorców.

Zapewniamy kompleksową organizację wydarzenia, profesjonalną obsługę, pakiet wideo & foto, opracowanie koncepcji przekazu merytorycznego, szeroką promocję i wiele, wiele innych.

Przestrzeń do interdyscyplinarnego dialogu ––

Edukacja w środowisku medycznym to nasza pasja, której poświęcamy wszystkie sfery działalności Evereth Publishing.

Bardzo ważnym elementem naszych eventów i publikacji jest także interdyscyplinarność – naszą misją jest tworzenie przestrzeni do interdyscyplinarnego dialogu w środowisku medycznym. Udaje nam się to przede wszystkim podczas naszych konferencji – zwłaszcza autorskiego cyklu wydarzeń pod hasłem Forum Leczenia Ran. Wierzymy, że tylko zróżnicowany i skłonny do dialogu interdyscyplinarny zespół jest w stanie odnieść spektakularny sukces w leczeniu i wesprzeć rozwój medycyny w Polsce i na świecie.

Custom publishing ––

Wierzymy w to, że siłą rozwoju polskiej medycyny jest stałe rozpowszechnianie wiedzy medycznej w środowiskach lekarskich, farmaceutycznych i wśród pacjentów. Budujemy także interdyscyplinarny pomost między specjalistami różnych branż środowiska medycznego a środowiskiem farmaceutycznym.

Od lat świadczymy usługi custom publishing, gwarantując najwyższą jakość i wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wiemy, jak tworzyć ciekawe i profesjonalne publikacje, które przyciągną uwagę czytelników i podkreślą prestiż działalności autora.

–– Współpraca z Evereth Publishing ––

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące różnych form współpracy. Jeżeli są Państwo zainteresowani publikacją artykułu na łamach naszych czasopism medycznych, mają Państwo pomysł na ciekawą książkę o tematyce medycznej lub chcą Państwo zorganizować ciekawą i nowoczesną konferencję medyczną dla pielęgniarek, lekarzy i farmaceutów – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się z nami ––

Redakcja naukowa

telefon: +48 885 243 441
e-mail: redakcja@evereth.pl

Redakcja serwisów internetowych

telefon: +48 785 707 075
e-mail: redakcja@everethnews.pl
e-mail: redakcja@forumleczeniaran.pl

Biuro

telefon: +48 22 813 21 92
e-mail: kontakt@evereth.pl

Dział konferencji

telefon: +48 669 500 050
e-mail: konferencje@evereth.pl

Digital marketing

telefon: +48 609 003 431
e-mail: media@evereth.pl