Bezpłatne wejście na II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego wraz z wyżywieniem, zakwaterowaniem i wstępem na wydarzenia towarzyszące – to główna nagroda w konkursie organizowanym w ramach konferencji. Jak wziąć udział w konkursie? 

Konferencja II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego odbędzie się w dniach 31 maja–2 czerwca 2023 r. w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich specjalistów praktyków, którzy na co dzień profesjonalnie czuwają nad znieczulanym pacjentem, a także interdyscyplinarnie zajmują się nim w ramach intensywnej terapii.

Konkurs, w którym wziąć udział mogą wszyscy przedstawiciele zawodów medycznych oraz studenci kierunków medycznych, polega na przesłaniu pracy naukowej do czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”. Czasopismo to trafia do wielu zespołów anestezjologicznych w Polsce i stanowi interdyscyplinarną platformę wymiany wspólnych doświadczeń pomiędzy personelem lekarskim i pielęgniarskim.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • dla Autorów 3 najlepszych prac naukowych: bezpłatny wstęp na konferencję II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz bezpłatny wstęp na 2 kolacje i wydarzenia towarzyszące;
  • dla Autorów 3 wyróżnionych prac naukowych: bezpłatny wstęp na konferencję II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego;
  • dla Autorów pozostałych prac naukowych zakwalifikowanych do publikacji: roczna prenumerata czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”.

Zasady udziału w konkursie zostały określone w Regulaminie.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia pracy do konkursu można znaleźć pod poniższym linkiem: