W związku ze zbliżającą się konferencją I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest m.in. bezpłatny wstęp na konferencję wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem oraz wstęp na 2 kolacje i wydarzenia towarzyszące. Jak wziąć udział w konkursie? 

Konferencja I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego odbędzie się w dniach 20–22 października 2022 r. w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Wydarzenie poświęcone jest szeroko rozumianej tematyce z zakresu anestezjologii i intensywnej opieki.

Konkurs, w którym wziąć udział mogą wszyscy przedstawiciele zawodów medycznych oraz studenci kierunków medycznych, polega na przesłaniu pracy naukowej do czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”. Czasopismo to trafia do wielu zespołów anestezjologicznych w Polsce i stanowi interdyscyplinarną platformę wymiany wspólnych doświadczeń pomiędzy personelem lekarskim i pielęgniarskim.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • dla Autorów 3 najlepszych prac naukowych: bezpłatny wstęp na Konferencję „I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego” wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w dniach 20–22.10.2022 r. w Hotelu Mercure Kasprowy oraz bezpłatny wstęp na 2 kolacje i wydarzenia towarzyszące Konferencji w dniach 20.10.2022 r. i 21.10.2022 r.;
  • dla Autorów 3 wyróżnionych prac naukowych: bezpłatny wstęp na Konferencję „I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego” w dniach 20–22.10.2022 r. w Hotelu Mercure Kasprowy;
  • dla Autorów pozostałych prac naukowych zakwalifikowanych do publikacji: roczna prenumerata czasopisma „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia pracy do konkursu można znaleźć pod poniższym linkiem: