Celem firmy Evereth Publishing od początku istnienia jest dostarczenie personelowi medycznemu najbardziej aktualnej, rzetelnej i skutecznej wiedzy oraz praktyki w medycynie. Od 15 lat wspieramy interdyscyplinarną wymianę doświadczeń, uwzględniamy głosy wielu środowisk w medycynie, a także wspieramy personel medyczny w codziennej pracy, prezentując najnowsze wytyczne w danej dziedzinie i promując nowoczesną ochronę zdrowia.

W 2024 r. przygotowaliśmy dla Państwa wiele wydarzeń, podczas których zapraszamy do wspólnego celebrowania 15-lecia firmy Evereth.

Konferencje w 2024 r.

INFUzja Lokalnie

To nowy cykl bezpłatnych konferencji dla personelu medycznego zainteresowanego pogłębianiem i aktualizowaniem wiedzy w zakresie terapii dożylnych, doszpikowych i podskórnych. Cykl organizowany jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Pielęgniarstwa Infuzyjnego, które gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny spotkania.

Podczas jednodniowych szkoleń kompleksowo połączymy teorię z praktyką, przedstawimy aktualne standardy postępowania w zakresie infuzji, a także podzielimy się doświadczeniami. W ramach konferencji odbędą się również kameralne warsztaty przydatne w codziennej praktyce klinicznej.  Dzięki ograniczonej liczbie miejsc każdy uczestnik zyskuje szansę na indywidualną, praktyczną naukę pod okiem doświadczonych prowadzących.

Więcej szczegółów oraz terminy i lokalizacje konferencji znajdują się na stronie: www.infu.pl.

Rany dla Farmaceutów

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska farmaceutycznego, we współpracy z Okręgową Izbą Aptekarską w Warszawie oraz Stowarzyszeniem Naukowym Leczenia Ran, podjęliśmy się zorganizowania cyklu bezpłatnych konferencji pod hasłem „Rany dla Farmaceutów”.

Podczas szkoleń skupimy się na pogłębianiu wiedzy i rozwijaniu umiejętności związanych z terapią ran, specjalnie dostosowaną do potrzeb farmaceutów i wszystkich osób zawodowo związanych z farmacją. Do współpracy zaprosiliśmy znanych i cenionych ekspertów w tej dziedzinie, którzy podzielą się z uczestnikami najbardziej aktualną wiedzą na temat nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w leczeniu ran ostrych i trudno gojących się.

Więcej szczegółów oraz terminy i lokalizacje konferencji znajdują się na stronie: www.ranydlafarmaceutow.pl.

II Konferencja Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Już po raz drugi podjęliśmy się organizacji wyjątkowego wydarzenia, podczas którego skupimy się na sukcesach i problemach kardiologii na Dolnym Śląsku – Konferencji Oddziału Wrocławskiego PTK. W programie merytorycznym spotkania uwzględniono wykłady teoretyczne oraz warsztaty obejmujące niemal wszystkie aspekty opieki nad pacjentem z chorym sercem.

Do udziału w konferencji zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także osoby specjalizujące się w tej dziedzinie, internistów, lekarzy rodzinnych, pielęgniarki, ratowników, techników i każdego, kto interesuje się kardiologią.

II Konferencja Oddziału Wrocławskiego PTK odbędzie się w dniach 2-3 lutego 2024 r. we Wrocławiu. Więcej szczegółów i możliwość rejestracji znajdują się na stronie: www.konferencjaptkwroclaw.pl.

Jubileuszowa Konferencja AENiT PTK Kasprowisko 2024

W 2024 r. swój Jubileusz obchodzi również Konferencja Asocjacji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. To już 30. edycja wydarzenia, które co roku gromadzi tysiące specjalistów. W tym roku nie zabraknie tradycyjnego Egzaminu i Maratonu EKG, różnorodnych sesji oraz wykładów i dyskusji prowadzonych przez najbardziej uznanych specjalistów szeroko rozumianej elektrokardiologii.

Konferencja przeznaczona jest nie tylko dla kardiologów i osób specjalizujących się w tej dziedzinie. Serdecznie zapraszamy lekarzy internistów, rodzinnych, pielęgniarki, ratowników medycznych, techników EKG i studentów. Z całą pewnością każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

  1. Jubileuszowa Konferencja AENiT PTK odbędzie się w dniach 10-13 kwietnia 2024 r. w Zakopanem. Więcej szczegółów i możliwość rejestracji znajdują się na stronie: www.kasprowisko.pl

IV Forum Zakażeń

W 2024 r. w Zakopanem odbędzie się 4. edycja interdyscyplinarnej konferencji Forum Zakażeń. We współpracy z Katedrą i Zakładem Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii UM we Wrocławiu oraz Towarzystwem Mikrobiologii Klinicznej, przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle nowoczesny, poruszający zarówno aktualne, jak i stare problemy, program merytoryczny. Nie zabraknie więc dyskusji i wymiany doświadczeń, a także czerpania wiedzy od najbardziej uznanych ekspertów w tej dziedzinie.

Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy wszystkich medyków, którzy w swojej codziennej pracy borykają się w problematyką zakażeń, a przede wszystkim pielęgniarki, lekarzy, mikrobiologów i diagnostów laboratoryjnych.

IV Forum Zakażeń odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2024 r. w Zakopanem. Więcej szczegółów i możliwość rejestracji znajdują się na stronie: www.forumzakazen.com.

III Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego

Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to projekt, który już od pierwszej edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem specjalistów dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii. To przede wszystkim przestrzeń do wymiany wiedzy, dyskusji i nawiązywania nowych znajomości. Na konferencję zaprosiliśmy najbardziej uznanych specjalistów, którzy wspólnie z uczestnikami zagłębią najnowsze zagadnienia teoretyczne i praktyczne. Konferencja jest również spotkaniem wielu pokoleń, a głos podczas wydarzenia może zabrać każdy.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich, którzy na co dzień profesjonalnie czuwają nad znieczulanym pacjentem, a także sprawują nad nim opiekę w ramach intensywnej terapii – pielęgniarki, lekarzy, ratowników medycznych, a także studentów.

III Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2023 r. w Zakopanem. Jako pierwszy dowiedz się, kiedy ruszy rejestracja na konferencję i zapisz się do newslettera na: www.fpa.edu.pl.

VII Forum Leczenia Ran

Forum Leczenia Ran to wyjątkowe spotkanie specjalistów z całej Polski. To jednocześnie największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w naszym kraju w tej dziedzinie. Spotkanie już od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2017 r., gromadzi setki, a nawet tysiące osób – pielęgniarki, lekarzy, fizjoterapeutów, farmaceutów, studentów medycyny, którzy w swojej codziennej praktyce spotykają się z problemem trudno gojących się ran.

Ponieważ Forum Leczenia Ran to największy projekt w naszym portfolio, w tym roku proponujemy Państwu nową formułę spotkania oraz zapraszamy do wspólnego świętowania 15-lecia firmy Evereth Publishing. W Zakopanem spotkamy się na aż 4 dni, zorganizujemy jeszcze więcej sesji merytorycznych, a także warsztatów. Jak co roku, zaprosimy również najbardziej uznane osobistości tej dziedziny.

VII Forum Leczenia Ran odbędzie się w dniach 18-21 września 2024 r. w Zakopanem. Jako pierwszy dowiedz się, kiedy ruszy rejestracja na konferencję i zapisz się do newslettera na: www.flr.com.pl.

XVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń „Oparzenia 2024”

To już kolejny rok, kiedy mamy zaszczyt zorganizowania corocznego zjazdu Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. To spotkanie przedstawicieli najważniejszych jednostek medycznych, chirurgów, chirurgów plastyków, pielęgniarek i wszystkich tych, dla których leczenie oparzeń jest problemem wartym i ważnym uwagi.

Wsparcie merytoryczne Prezesa Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, dr. hab. n. med. i n. o zdr. Andrzeja Krajewskiego oraz Konsultanta Krajowego ds. chirurgii plastycznej, prof. dr. hab. n. med. Jerzego Strużyny, są najcenniejszą gwarancją poziomu naukowego konferencji.

XVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Oparzeń odbędzie się w dniach 3-5 października 2024 r. w Starych Jabłonkach. Jako pierwszy dowiedz się, kiedy ruszy rejestracja na konferencję i zapisz się do newslettera na: www.oparzenia24.pl.

INFUzja 2024 – I Kongres Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego

W 2024 r. zostaliśmy zaproszeni do zorganizowania pierwszego trzydniowego kongresu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego. To spotkanie specjalistów z całej Polski, dla których prowadzenie bezpiecznej infuzji, odpowiedni dostęp dożylny i komfort pacjentów to aspekty nadrzędne i wciąż wymagające aktualizacji i pogłębiania wiedzy.

Podczas spotkania zaplanowaliśmy dla Państwa niezwykle bogaty program merytoryczny, podsumowujący dotychczasowe osiągnięcia, jak i plany rozwoju infuzji w polskiej ochronie zdrowia. Nie zabraknie więc merytorycznych wykładów, dyskusji oraz warsztatów.

I Kongres Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego odbędzie się w dniach 16-18 października 2024 r. w Wiśle. Szczegóły na temat rejestracji pojawią się już wkrótce!