Ruszyła rejestracja na IX Konferencję Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego! Zapraszamy do zapisów i śledzenia aktualności dotyczących wydarzenia.

W dniach 1-3 czerwca w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem odbędzie się IX Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego – wyjątkowe spotkanie naukowo-szkoleniowe, które w każdej edycji gromadzi największych specjalistów w dziedzinie medycyny ratunkowej z całej Polski. Hasło tegorocznego spotkania to: „Wiedza ma moc!”.

– Wierzymy, że aktualna wiedza to najważniejsze narzędzie w walce o zdrowie i życie naszych pacjentów. Medycyna ratunkowa to dziedzina, która szybko i dynamicznie się rozwija, dlatego aktualizowanie i poszerzanie wiedzy jest absolutną koniecznością. Sukces leczenia w wielu przypadkach może zależeć od tego, czy znamy najnowsze wytyczne i zalecenia oraz czy potrafimy wykorzystać nowoczesne technologie. Profesjonalna, stale rozwijana wiedza ma moc ratowania życia – podkreślił w zaproszeniu na wydarzenie prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Marek Maślanka.

W programie konferencji przewidziano angażujące wykłady, a także sesje warsztatowe oraz symulacje. Dzięki interdyscyplinarnej formie konferencji uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju zarówno wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych.

Organizatorami wydarzenia są Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Ratunkowego oraz wydawnictwo naukowe Evereth Publishing.

Zachęcamy do rejestracji oraz zapoznania się ze szczegółami konferencji na stronie internetowej wydarzenia: ptpr2022.pl!