Wielkimi krokami zbliżamy się do 14. Konferencji Sekcji Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, która odbędzie się w dniach 2-3 grudnia w Warszawie. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas konferencji wystąpi gość specjalny – Robert Korzeniowski, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.

Robert Korzeniowski, lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, wystąpi pierwszego dnia konferencji (2 grudnia, piątek) podczas sesji inauguracyjnej. Poprowadzi wykład pt. „WALKING LOVERS – CHODZIMY Z SERCEM – GLOBALNY TREND XXI WIEKU”.

Cały program dostępny jest na stronie:

Patroni Honorowi 14. Konferencji Sekcji Kardiologii Sportowej PTK

14. Konferencja Sekcji Kardiologii Sportowej PTK to wyjątkowe wydarzenie, które zrzesza wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych – nie tylko specjalistów kardiologii, ale również wszystkich tych, którzy w swojej codziennej praktyce sprawują opiekę nad aktywnymi fizycznie pacjentami. W bogatym programie merytorycznym spotkania uwzględniono wykłady dydaktyczne wybitnych osobistości ze świata kardiologiiwarsztaty szkoleniowe, a także sesję przypadków klinicznych, które zostaną zaprezentowane przez uczestników konferencji.

Konferencja cieszy się ogromnym zainteresowaniem środowiska medycznego, a także zyskała Patronaty Honorowe wielu uznanych stowarzyszeń i jednostek ze świata kardiologii i sportu, których z radością Państwu przedstawiamy:

Wystawcy i sponsorzy

Na konferencji nie zabraknie również firm, które podzielą się z uczestnikami najnowszymi rozwiązaniami wspierającymi leczenie i diagnostykę pacjentów z chorym sercem. Serdecznie zapraszamy na wystawę firm:

Organizatorzy i patrony medialne

Organizatorami 14. Konferencji Sekcji Kardiologii Sportowej PTK są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Sekcja Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Przewodniczącą Komitetu Naukowego wydarzenia jest dr n. med. Maria Miszczak Knecht, a Komitetu Organizacyjnego – dr n. med. Bartosz Szafran.

Patronaty medialne nad konferencją sprawują:

Z całego serca DZIĘKUJEMY za wsparcie wszystkim Patronom Honorowym, Wystawcom, Sponsorom, Wykładowcom oraz Patronom Medialnym! Widzimy się już w najbliższy piątek w Warsaw Plaza Hotel przy ul. Łączyny 5! Do zobaczenia!