Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem konferencji, które odbędą się już niebawem, w drugim półroczu 2022 r.

W drugiej połowie 2022 r. wydawnictwo Evereth Publishing przygotowało dla Państwa kolejne niezwykle interesujące wydarzenia naukowe, w których wezmą udział największe autorytety w dziedzinie medycyny. Sprawdź terminy nadchodzących konferencji.

V Forum Leczenia Ran – 15–17 września, Zakopane 

Forum Leczenia Ran to ogólnopolska, interdyscyplinarna konferencja naukowa dla lekarzy i pielęgniarek różnych specjalności, którzy w swojej codziennej praktyce zawodowej spotykają się z problemem leczenia ran trudno gojących się. Najwyższy poziom merytoryczny, najlepsi wykładowcy, dynamiczne panele dyskusyjne, praktyczne warsztaty i niezapomniana atmosfera – Forum Leczenia Ran zyskało aprobatę i zaufanie tysięcy specjalistów w całej Polsce.

Zarejestruj się ––

 

I Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego – 20–22 października, Zakopane

Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego to projekt edukacyjny, którego głównym celem jest stworzenie przestrzeni do twórczej dyskusji oraz rozwoju umiejętności zawodowych – elementów kluczowych w praktyce klinicznej pielęgniarek anestezjologicznych i intensywnej opieki. To spotkanie o najwyższym poziomie merytorycznym, łączące w sobie najważniejsze zagadnienia praktyczne i teoretyczne, które skierowane jest do specjalistów zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu anestezjologii i intensywnej opieki.

Zarejestruj się ––

 

14. Konferencja Sekcji Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – 2–3 grudnia, Warszawa

Konferencja Sekcji Kardiologii Sportowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, po raz pierwszy w dwudniowej odsłonie, to wyjątkowe wydarzenie naukowe zrzeszające wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych zainteresowanych tematem kardiologii sportowej. W bogatym programie merytorycznym spotkania uwzględniono wykłady dydaktyczne wybitnych osobistości ze świata kardiologii, warsztaty szkoleniowe, a także sesję przypadków klinicznych, które zostaną zaprezentowane przez uczestników konferencji.

Zarejestruj się ––

 

Postępowanie z raną przewlekłą – ogólnopolski cykl konferencji 

Postępowanie z raną przewlekłą to cykl 1-dniowych konferencji naukowo-szkoleniowych dla pielęgniarek. Każda z konferencji gromadzi średnio 180–400 osób zainteresowanych rozwojem i pogłębianiem wiedzy w dziedzinie opieki nad raną. Wydarzenia organizowane są w różnych miastach w całej Polsce pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

W drugim półroczu 2022 konferencje odbędą się m.in. w Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Białymstoku, Kielcach i Zamościu.

Kalendarz konferencji ––

 

Szkoła EKG – 10 grudnia, Andrychów

Szkoła EKG to cykl warsztatów praktycznych pod hasłem: „Stare dobre EKG, nowa dobra Szkoła”, przeznaczonych dla lekarzy, elektrokardiologów oraz wszystkich specjalistów zainteresowanych tematyką badania EKG. Wykładowcami będą wybitni polscy specjaliści, którzy na co dzień zajmują się interpretacją zapisów spoczynkowych, wysiłkowych, długoczasowych i rejestrowanych telemedycznie. Na początek proponujemy Szkołę Podstawową, przeznaczoną dla lekarzy rozpoczynających przygodę z EKG, ale także pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, techników medycznych. W dalszych planach Szkoła Średnia i Studia Wyższe!

Zarejestruj się ––