W dniach 21–23 września 2023 r. w Zakopanem odbędzie się największe wydarzenie w Polce poświęcone dziedzinie leczenia trudno gojących się ran – VI Forum Leczenia Ran. W związku z dużym zainteresowaniem konferencją pula miejsc noclegowych wyczerpała się, dlatego serdecznie zachęcamy do rejestracji w opcji „bez zakwaterowania”.

VI Forum Leczenia Ran przeznaczone jest dla lekarzy, pielęgniarek różnych specjalności i innych specjalistów, którzy w swojej codziennej praktyce zawodowej spotykają się z problemem leczenia trudno gojących się ran. Pula miejsc na konferencji już prawie się wyczerpała, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na stronie: flr.com.pl.

Holistycznie, praktycznie, skutecznie

Tegoroczna edycja konferencji Forum Leczenia Ran odbędzie się pod hasłem „Leczenie ran – holistycznie, praktycznie, skutecznie”. Niezmiennym założeniem organizatorów wydarzenia jest, by FLR stanowiło przestrzeń do zdobywania aktualnych, cennych informacji wspierających skuteczność nowoczesnych terapii.

– Jesteśmy przekonani, że wielu z Państwa powitamy już po raz kolejny na tym wyjątkowym spotkaniu naukowym, zrzeszającym najwybitniejszych specjalistów leczenia ran nie tylko z Polski, ale także spoza granic naszego kraju. Z roku na rok obserwujemy coraz intensywniej wzrastającą świadomość znaczenia tych interdyscyplinarnych wydarzeń wśród personelu medycznego, co znalazło odzwierciedlenie m.in. w Państwa licznej obecności podczas poprzednich edycji Forum Leczenia Ran – podkreślają Przewodniczący Komitetu Naukowego, prof. Marek Kucharzewski i prof. Anna Chrapusta, oraz Mariola Piotrowska, Prezes wydawnictwa naukowego Evereth Publishing, organizatora konferencji.